6213 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 5 september 2022 -
6216 Oljemålning
Såld: 600 kr
7391 Oljemålning
Signerad Ekendahl. Olja på duk, 61x64cm
Såld: 100 kr
Såldes den 8 juni 2020
3067 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 26 augusti 2019 -
6054 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 20 maj 2019 -
3392 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 17 december 2018
3284 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 17 december 2018 -
9098 Oljemålning
Signerad Eklund, ramens innermått: 70x70
Såld: 250 kr
Såldes den 1 oktober 2012 -
1072 Oljemålning
Monogramsignerad EK, "Solnedgång", 23x31
Såld: 450 kr
Såldes den 13 september 2010